החלפת מנעולים

יש לא מעט מקרים שבהם אנשים זקוקים לשירותי החלפת מנעולים, כך שבהחלט אפשר להבין אתכם אם גם אתם רוצים להזמין שירות מוביל בתחום הזה. בין אם עברתם דירה ובגלל זה אתם רוצים שיחליפו את מנעולי הבית שלכם ובין אם הסיבה לכך אחרת, דעו שהגעתם בדיוק לכתובת הנכונה! דוד יעקב, מנהל חברת "שער ודלת" עוסק בתחום הזהה יותר משלושים שנה, כך שאחרי כל כך הרבה ניסיון שהוא צבר במרוצת השנים, אתם יכולים להיות בטוחים שגם במקרה שלכם השירות שתקבלו יהיה אמין, מקצועי ואדיב. כמו כן, "שער ודלת" זה המקום שאליו כדאי לכם לפנות גם בוודאי הזמינות, שכן דויד זמין ללקוחות שלו 24/7, אז למה שלא תתקשרו? 

כל השירותים במקום אחד

אם חשבתם לרגע שתוכלו להזמין כאן רק שירות של החלפת מנעולי הדלת בבית או במשרד, כדאי שתדעו שאתם טועים, כי ב"שער ודלת" תקבלו הרבה מעבר לזה. בין יתר השירותים שמחכים לכם כאן ניתן לראות שירותים שכולל: 
- תיקון והחלפת מנעולים 
- תיקון שערים חשמליים 
- התקנת שערים חשמליים 
- פריצת מנעולים ועוד 
 
שירותי החלפת המנעולים, כמו כל שאר השירותים של החברה, זמינים לתושבי חיפה והסביבה, כך שאם גם אתם גרים או עובדים באזור הזה, אתם מוזמנים להתקשר. אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לחיות בבית שאין בו מנעול תקין ומקצועי ועם דוד תוכלו להיות בטוחים שאתם במקום הנכון כי הוא איש מקצוע אמין, מנוסה ואדיב. 

פרטי תקשורת

שירות לקוחות: 072-3954272

דוא”ל:

צרו איתנו קשר
מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם