כיצד לבחור מנעול מתאים לדלת

מנעול הדלת הוא זה שנותן לכם את ההגנה ואת השליטה על השאלה מי יעבור את הדלת או לא, ולכן חשוב להחליף את המנעול מידי פעם. ראשית, אם אתם נכנסים לגור בדירה חדשה שזה עתה קניתם מבעליה הקודמים הרי שכדאי יהיה להחליף את המנעול, ושנית, אם איבדתם מפתחות זו גם סיבה טובה לשנות מנעול. יש היום לא מעט מנעולים שביניהם תוכלו לבחור כך שכדאי להכיר כמה אפשרויות עיקריות, כמו לדוגמא: 
1. צילינדר פרופיל אירופאי 
2. צילינדר אובאלי 
3. צילינדר מורטיס 
לכל צילינדר כזה יש תפקיד אחר ובכל סוג של דלת עדיף להתקין מנעול שונה. לכן, אם יש לכם דילמה בנושא ואם אתם רוצים להזמין את המומחים, חברת "שער ודלת" המנוהלת על ידי דוד יעקב זו הכתובת הכי טובה עבורכם למנעולים בחיפה. דוד הוא בעל ניסיון של יותר מ33 שנה בענף הזה, כך שאיתו תוכלו להיות בטוחים שהדלת שלכם בידיים טובות, אז למה אתם מחכים? 

שירות בכל רגע

לא אחת קורה שאנחנו נדרשים להחליף את מנעול הדלת בגלל פריצה או תקלות שונות שהתרחשו, מה שאומר שנזקק לשירות גם בשעות שלא אנחנו בחרנו. הניסיון מוכיח שהרבה פעמים אנשים זקוקים לשירותיו של מנעולן דווקא בשעות הלילה הקטנות, בשבתות או בערבי חג, ואז נשאלת השאלה אל מי אפשר להתקשר. אם אתם רוצים להזמין שירותי החלפת מנעול מתאים לדלת בכל עת ואם אתם רוצים שתמיד יענו לכם בצורה אדיבה ומקצועית, הרי שחברת "שער ודלת" זו הכתובת הנכונה עבורכם כי החברה מציעה שירות 24/7. 

פרטי תקשורת

שירות לקוחות: 072-3954272

דוא”ל:

צרו איתנו קשר
מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם