מנוע לשער חשמלי

ברוב המקרים כאשר מתרחשות תקלות בשערים חשמליים שעומדים בכניסה לבתים או לחניות הבעיה קשורה למנוע. חשוב להבין: אפילו כאשר מדובר על המנוע האיכותי והטוב ביותר עם הזמן הוא נשחק ובסופו של דבר הוא עלול להיתקע ולהפסיק לעבוד. הניסיון מוכיח שבדרך כלל זה קורה ברגע הכי פחות נוח ומתאים, אך אל חשש, כי הגעתם למקום הנכון אם אתם זקוקים למנוע לשער החשמלי שלכם. חברת שער ודלת זה המקום שבו תוכלו לקבל שירותים נרחבים לשער שלכם:

  •  תיקון מנועים קיימים
  • החלפת מנוע
  • התקנת מנוע חדש לשער החשמלי
  • אבחון הבעיה

שירות בכל עת

כפי שהוזכר, ברוב המקרים בסופו של דבר המנוע שווק חיים בדיוק ברגע שבו אתם ממהרים, באמצע הלילה או בערב חג. אם לרגע חששתם שלא יהיה לכם אל מי לפנות כדי להזמין שירות מקצועי ברגעים כאלה, כדאי שתדעו שאתם טועים. חברת שער ודלת זמינה עבור הלקוחות שלה באזור הצפון 24/7, כך שזה לא משנה מתי תתקשרו כי בכל מקרה תקבלו מענה מקצועי ואדיב.

מנוע לשער חשמלי

מחירי המנועים

אם חשבתם לרגע שלקנות מנוע חדש לשער חשמלי שלכם זו בהכרח הוצאה כלכלית גדולה, בוודאי תשמחו לדעת שזה לא תמיד כך. אומנם זה נכון שזה תלוי באיזה מנוע אתם בוחרים ואיזה סוג של שער יש לכם, אך בסופו של דבר אתם תראו שבחברת שער ודלת תמצאו מחירים טובים. אין טעם לשלם על המנוע מחיר מופקע אם אתם יכולים לפנות אל חברה זו, לקבל שירות טוב ולשלם מחיר הגיוני. 

פרטי תקשורת

שירות לקוחות: 072-3954272

דוא”ל:

צרו איתנו קשר
מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם