פריצת דלתות

למי מאיתנו זה לא קרה שהוא יצא מהבית ושכח את המפתח? אומנם זה נכון שלא תמיד מצב כזה עלול להיות מסובך, כי יש עדיין הרבה דלתות שנפתחות מבחוץ. עם זאת, במידה וגם לכם יש בבית דלת שנפתחת רק במפנים כי מבחוץ היא פשוט נטרקת, אתם חייבים את שירותיו של פורץ מנעולים בחיפה מקצועי. בין אם אתם רוצים להזמין שירותי:
- פריצת דלתות 
- החלפת מנעולים 
- תיקון שערים חשמליים 
 
או כל שירות אחר שקשור לתחום הזה, בוודאי תשמחו לדעת שהגעתם בדיוק לכתובת הנכונה! דוד יעקב הוא איש מקצוע אמין עם יותר מ33 שנות ניסיון בתחום המנעולים והשערים, אז למה לחשוב פעמיים? התקשרו אליו עוד היום להזמנת שירותי פריצת הדלתות שלו, כי אם אתם גרים באזור חיפה והצפון הוא איש המתאים לכם. 

שירות בכל עת 

אם יש משהו שאפשר לומר על המצבים שבהם אנשים בדרך כלל זקוקים לשירותי פריצת דלתות, זה שלרוב זה קורה בדיוק ברגע הכי פחות מתאים. זה קורה באמצע הלילה, בשת או בערבי חג, מה שאומר שלא קל למצוא אנשי מקצוע שיהיו מוכנים להגיע כמה שיותר מהר למקום. עם זאת, עם דוד אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם, כי חלק ממה שהוא מציע לכם זה שירות 24/7, אז למה שלא תתקשרו כבר עכשיו? הוא יוכל להגיע מהר מאוד לכל מקום באזור הצפון שבו אתם חיים ואתם תראו שעם הציוד המקצועי והם השירות הלבבי שהוא ייתן לכם הבעיה תתוקן מהר מכפי שאתם חושבים. 

פרטי תקשורת

שירות לקוחות: 072-3954272

דוא”ל:

צרו איתנו קשר
מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם